Hoşgeldiniz

  • Pangolin Stone
Bizi Arayın
+90 549 465 6162 / +90 542 255 50 75

Hakkımızda

dekoratif taş fiyatları
Pangolin Stone sektöründe, kendi maden ocaklarına sahip ve kendi agregasnı üreten tek kültür taşı üreticisidir. Laboratuvarlarında gerekli tüm testler yapılarak, kültür taşı üretimi için en yüksek kaliteli agrega seçilir. Dünyanın en iyi kalıp alma teknolojisi ve en kaliteli kalıp materyalleri üreticileri ile çalışırız.

dekortaif taş fiyatları

Dekoratif
Taş
Fiyatları

Kültür taş ve tuğlaları üretiminde dünyanın en yüksek kaliteli, en uzun ömürlü ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen boyalarını kullanırız. Bu konuda, Alman, Amerikan ve İngiliz orijinli dünyanın en prestijli boya üreticileri ile çalışırız. En kaliteli en eşsiz üretimlerimizle en uygun dekoratif taş fiyatlarına sahibiz. Dekoratif taş fiyatlarında rakip tanımayan Pangolin Stone ailesi olarak üretim sürecimizdeki önceliğimiz sıfır iş kazası, sıfır çevre kirliliği, sıfır meslek hastalığıdır.

Taş
Duvar
Kaplama

Pangolin Stone, organizasyonundaki hiç bir pozisyon için yaş, cinsiyet, medeni hal, ana dil, etnik köken, ırk, din, mezhep, bölge, politik görüş vb ayrımı yapmaz. Bu tür şeylerin kişiye özel olduğuna inanır ve çalışma hayatının gündemine almaz. İnsan hak ve özgürlüklerini ana ilkesi olarak görür. Strateji, iş geliştirme ve iş akışları konularında, istisnasız tüm çalışanlarının görüşlerine değer verir, görüşlerini sorar ve karar alma süreçlerine katılımlarını sağlar.

Pangolin Stone - Dekoratif Taş Fiyatları

Pangolin Stone’un tüm tesislerinde ve ofislerinde, çalışanlarının, müşterilerinin ve misafirlerinin sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelir. Dekoratif taş fiyatlarındaki farkı ile öncü konumda bulunur.

Geri Dönüşüm

Ayrıca tüm fabrika ve ofislerde, metal, cam, ahşap, kağıt, plastik vb atıklar toplanır, tasnif edilir ve geri dönüşüm tesislerine gönderilir.

Hassasiyet

Bütün üretim prosesi sürecinde, ürünlerin dizayn aşaması ile başlayan sürekli kalite ölçümleri ve kontrolleri, ham maddelerin seçimi, üretim işçiliği, paketleme, dekortaif taş fiyatları ve HSE konularında büyük bir hassasiyetle devam eder.

Dekoratif taş fiyatları
Dekoratif taş
taş fiyatları
dekoratif taş fiyatları
taş fiyatları
dekoratif taşlar
dekoratif taş duvar fiyatları
dekoratif taş fiyatları
dekoratif taş fiyatları

Dekoratif Taş Fiyatları

Hayal gücümüzü keşfedin.

taş fiyatları

Dekoratif Tuğla Fiyatları

Sonsuz bir meditasyon

dekoratif taş

Taş Kaplama

Zamanın ruhunu yakalayın

images

Duvar Kaplama

Harekete geçiren detaylar

Dekoratif Taş Fiyatları, Dekoratif Tuğla, Taş Kaplama, Doğal Taş Kaplama, Doğal Taş Duvar Kaplamaları, Dekoratif Taş Kaplama